دکتر منصوری خبر داد :

راه اندازی سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۵ کد : ۱۷۰۰۵ اخبار اخبار عمومی
تعداد بازدید:۳۵
سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خرد ، کوچک و خانگی راه اندازی شد.
راه اندازی سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام این خبر افزود: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با مشارکت جهاد دانشگاهی تلاش کردند با بهره گیری از ظرفیت  بخش خصوصی، علاوه بر بستر سازی لازم برای تولید ماسک، گان و  مواد ضدعفونی کننده، امکان خرید محصولات و دریافت خدمات از سامانه های معتبر و دارای مجوز اینترنتی تحت پوشش سامانه  www.ohop.ir  را فراهم آوردند.

"عیسی منصوری " افزود : با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت بهره ͏گیری از همه فرصت͏ها برای رفع مسائل و مشکلات ناشی از شیوع این ویروس، از طریق این سامانه محصولات مشاغل خرد و کوچک و خانگی به دست مصرف کننده ها می رسد.

وی افزود:  بدیهی است  فراهم کردن شرایط برای ارسال ملزومات  بهداشتی و سایر اقلام ضروری به دست مردم، می͏تواند در کاهش تردد  در سطح شهرها موثر باشد.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرد: در کنار تلاش شبانه روزی  و ارزشمند  کادر درمانی و پزشکی و مدافعان سلامت، این اقدام و سایر کارهایی که در سایر بخش͏های مختلف دولتی و خصوصی انجام͏ می شود  بتواند در قطع یا کاهش زنجیره انتقال کرونا موثر واقع شود.


نظر شما :