رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی منصوب شد

۱۷ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۴ کد : ۱۷۰۲۳ اخبار اخبار عمومی
تعداد بازدید:۲۶
با حکم رییس جهاددانشگاهی، دکتر بهروز بادکو به‌ عنوان رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان (ستفا) منصوب شد.
رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی طی حکمی دکتر بهروز بادکو را به͏ عنوان معاون رییس این نهاد و رییس سازمان تجاری͏ سازی فناوری و اشتغال دانش͏ آموختگان جهاد دانشگاهی منصوب کرد.

در بخشی از متن این حکم آمده است:

با عنایت به تعهد، سوابق و تجربه͏ ی ارزنده͏ ی جناب͏ عالی، به͏ موجب این حکم به͏ عنوان "معاون رییس جهاددانشگاهی و رییس سازمان تجاری͏ سازی فناوری و اشتغال دانش͏ آموختگان" به͏ مدت سه سال منصوب می͏ شوید.

انتظار دارد در اجرای بخش͏نامه شماره͏ ی ۲۷۴۸۷/۱۰/۲۶ در مورخ ۱۸/۱۰/۸۴، تمامی مساعی خویش را در توسعه و ارتقای بیش͏ از پیش فعالیت͏ های آن سازمان به͏ کار بندید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با هم͏ فکری و همکاری جهادگران عزیز در آن سازمان و امکانات و تجربیات موجود در انجام وظایف تعیین͏ شده موفق و مؤید باشید.

دکتر بادکو پیش͏ از͏ این در سمت معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی فعالیت می͏ کرد.

گفتنی است، رییس جهاددانشگاهی هم͏ چنین در نامه͏ ای جداگانه خطاب به دکتر محمدصادق بیجندی در طول مدت تصدی سرپرستی سازمان تجاری͏ سازی فناوری و اشتغال دانش͏ آموختگان، از تلاش͏ های صادقانه͏ ی وی قدردانی کرد.


نظر شما :