انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فیمابین سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان و سامانه میدون

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۷:۳۳ کد : ۱۷۷۰۳ اخبار اخبار عمومی
تعداد بازدید:۴۳
تفاهم‌نامه همکاری فیمابین سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان (ستفا) و سامانه جامع هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک «میدون»، ۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹در محل ستفا منعقد شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فیمابین سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان و سامانه میدون

به گزارش روابط عمومی سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی، این تفاهم͏ نامه با هدف بهره͏ مندی بهینه از ظرفیت͏ های علمی، مدیریتی، تخصصی و کاربردی، همکاری در زمینه گسترش و ارتقاء فرهنگ اشتغال، کار و کارآفرینی، تجاری͏ سازی فناوری͏، تهیه آمایش سرزمین کسب و کارهای خرد و خانگی و مشارکت در تاسیس و توسعه شرکت͏ های دانش بنیان توسط آقای دکتر بهروز بادکو رییس ستفا و آقای دکتر سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی مدیرعامل سامانه میدون به امضا رسید.

در این جلسه آقای دکتر بادکو و آقای دکتر بیجندی در زمینه فعالیت͏ های جهاد دانشگاهی،͏ سازمان اشتغال و معاونت آموزش توضیحاتی ارائه دادند.

در ادامه جلسه، آقای دکتر هاشمی در خصوص نحوه فعالیت میدون و بخش های گوناگون آن و سپس خانم دکتر پناهی، مدیر حامی کالا (از زیرمجموعه های سامانه میدون)،͏ توضیحاتی در خصوص این مارکت پلیس ارائه دادند. آقای شکری هم به عنوان مدیر آموزش میدون در خصوص راهبرد آموزش و نحوه فعالیت میدون در آموزش توضیحاتی ارائه دادند.

در ادامه در خصوص نحوه همکاری با جهاد و خصوصا مشاغل خانگی بحث و تبادل نظر شد. همچنین مقرر شد امکان͏ سنجی برگزاری مسابقه میدون در سطح استانها مورد بررسی قرار گیرد.
 


( ۱ )

نظر شما :