در صورت حمایت مسئولان اقتصادی:

ستفا موجب توسعه اقتصادی در چهارمحال و بختیاری می‌شود

۰۴ تیر ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۵ کد : ۱۹۳۶۶ اخبار اخبار عمومی
تعداد بازدید:۳۵
معاون تجاری‌سازی امور پارک‌های و مراکز رشد ستفای جهاد‌دانشگاهی گفت‌: حمایت مسئولان استانی از شعبه سازمان تجاری‌سازی، فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری موجب توسعه اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری و توسعه صنایع در استان می‌شود.
ستفا موجب توسعه اقتصادی در چهارمحال و بختیاری می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، حسین بختیاری͏ در آئین افتتاح شعبه سازمان تجاری͏ سازی فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی به صورت ویدئو کنفرانس، اظهار کرد: از اهداف ایجاد این سازمان در جهاددانشگاهی توسعه زیست͏ بوم فناوری و کارآفرینی، توانمندسازی دانشجویان و توسعه فناوری بوده و در طول این سال͏ ها اثربخشی خوبی در سطح کلان داشته و در اکثر استان͏ ها شعب این سازمان ایجاد شده است.

معاون تجاری͏ سازی امور پارک͏ ها و مراکز رشد ستفای جهاد͏ دانشگاهی با اشاره به فعالیت͏ های دفتر همیاری اشتغال، آموزش و کارفرینی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، گفت: این دفتر توسعه کسب و کار را باتوجه به پتانسیل͏ های استانی آغاز کرد و همچنین اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی به صورت پایلوت در چهارمحال͏ و بختیاری دستاوردهای خوبی را به همراه داشت.

وی اضافه کرد: حمایت از کسب و کارهای نوپا و برگزاری استارت͏ آپ͏ ها ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال فارغ͏ التحصیلان دانشگاهی است، آغاز رسمی شعبه سازمان تجاری͏ سازی، فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی می͏ تواند موجب ارتقای فعالیت͏ ها در حوزه اشتغال باشد.

بختیاری تاکید کرد: حمایت مسئولان استانی از شعبه سازمان تجاری͏ سازی، فناوری و اشتغال جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری موجب توسعه اقتصادی استان خواهد شد همچنین می͏ توان شاهد کاهش نرخ بیکاری و  توسعه صنایع به نفع جوانان استان بود.


نظر شما :