ارایه مشاوره و آموزش‌های آنلاین و رایگان به واحدهای فناور تحت حمایت جهاد دانشگاهی

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۶:۵۱ کد : ۲۰۸۳۴ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۱۵
طی توافقی بین سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی و شرکت الوبیزنس ارائه مشاورها و آموزشهای عمومی و تخصصی بصورت حضوری و مجازی به واحدهای فناور مستقر در پارکها و مراکز رشد و شرکتهای زایشی جهاد دانشگاهی آغاز گردید .
ارایه مشاوره و آموزش‌های آنلاین و رایگان به واحدهای فناور تحت حمایت جهاد دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان در این توافق که با هدف تقویت و افزایش میزان موفقیت انجام شده است فناوران از طریق دریافت مشاوره و آموزش در مواردی همچون بازاریابی، تجاری سازی، ثبت برند و شرکت،͏ قوانین حقوقی، مالیاتی و تامین اجتماعی، و... آشنا می͏شوند و نسبت به رفع مشکلات خود اقدام می نمایند.

از آنجا که شرکت الوبیزنس با دارا بودن بستر مبتنی بر موبایل می تواند خدمات مشاوره را بصورت تلفنی و آنلاین ارایه دهد انتظار می͏رود، با توجه به این توافق سطح ارائه کارگاه͏های آموزشی و مشاوره͏‌های تخصصی در زمینه کسب و کار با کیفیت و تخصص بیشتری صورت می پذیرد.

گفتنی است با توجه به اینکه قلب تپنده پارک ها و مراکز رشد، مراکز  نوآوری و شتابدهی دست واحدهای فناور مستقر در آن مرکز می͏باشد این همکاری می تواند کمک شایانی جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی واحدهای فناور نماید که خود نوید بخش رونق هر چه بیشتر این مراکز گردد. 


نظر شما :