با حضور رییس جهاددانشگاهی و معاون علمی و فناوری رییس جمهور :

فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه افتتاح شد

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۷:۱۰ کد : ۲۲۸۷۸ اخبار اخبار عمومی
تعداد بازدید:۳۳
مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه، امروز شنبه ۲۹ شهریورماه با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و جمعی از مدیران افتتاح شد.
فاز نخست مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه که توسط جهاددانشگاهی و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری کرمانشاه در ۶۰۰۰ مترمربع، امروز افتتاح ͏شده است، محل استقرار سوله͏ ی کارگاهی و ۲۰ شرکت دانش͏ بنیان و واحد فناور در حوزه͏های زیستی و گیاهان دارویی، صنایع شیمیایی، کشاورزی و غذایی و فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

در ادامه͏ ی این مراسم، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس جهاددانشگاهی در حال بازدید از نمایشگاه توانمندی͏ های محصولات فناورانه ۵۰ شرکت͏ های دانش͏ بنیان و واحدهای فناور تحت حمایت پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در حوزه͏ های صنایع شیمیایی، تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، کشاورزی و فعال در حوزه کرونا هستند.

گفتنی است معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری صبح امروز با حضور در شهرک صنعتی کرمانشاه از دو شرکت دانش͏ بنیان زیست تولید رازی و شرکت دانش͏ بنیان پژوهان صنعت کرمانشاه از واحدهای تحت حمایت پارک علم و فناوری استان کرمانشاه بازدید کرد و در جریان روند تولید و مشکلات این دو واحد فناور قرار گرفت.

هم͏ اکنون بیش از ۲۵۰ واحد فناور و شرکت دانش͏ بنیان با اشتغال͏ زایی ۱۷۰۰ نفر تحت حمایت پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه قرار دارند.


نظر شما :