برگزاری اولین استارتاپ «منش» به صورت آنلاین در قزوین

۱۵ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۵ کد : ۲۶۶۰۸ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۵
سرپرست مرکز خدمات تخصصی تجاری‌سازی فناوری جهاددانشگاهی قزوین و دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) از برگزاری اولین رویداد استارتاپی مرکز «منش» به صورت آنلاین خبر داد.
برگزاری اولین استارتاپ «منش» به صورت آنلاین در قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین، زهرا تقی‌زاده بیان کرد: پیرو دریافت مجوز راه‌اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) در حوزه «تبلیغات و بازاریابی فناوری» در استان قزوین، اولین رویداد استارتاپی این مرکز با عنوان «آنلاین شو» با هدف شناسایی ایده‌های فناورانه برای فروش و بازاریابی برگزار می‌شود.

وی گفت: با توجه به گسترش استفاده عموم از فضای آنلاین و حیاتی بودن استفاده از ابزارهای دیجیتال برای تبلیغات و بازاریابی کسب‌وکارها، این رویداد ویژه علاقه‌مندانی که توانایی تولید یک محصول دیجیتال را دارا هستند برگزار می‌شود.

تقی‌زاده اظهار کرد: در این رویداد، ابتدا پیش رویدادی در۱۶ دی ماه به‌صورت کارگاه آموزشی رایگان برگزار می‌شود تا شرکت‌کنندگان با مفاهیم تولید محصول دیجیتال آشنا شوند.

وی یادآور شد: در ادامه هر تیم تا ۳۰ دی‌ماه فرصت دارد تا ایده‌ها و محصولات خویش را در یک ویدئو ۲ دقیقه‌ای معرفی کند. تیم داوری رویداد این ایده‌ها را بررسی و سه ایده برتر جوایز ارزنده‌ای نظیر حمایت مالی در تولید محصول، امکان استقرار رایگان در منش و اماکن استفاده رایگان از خدمات جهاد دانشگاهی را دریافت خواهند کرد.

سرپرست مرکز خدمات تخصصی تجاری‌سازی فناوری جهاد دانشگاهی قزوین در پایان خاطرنشان کرد: حضور تیم‌های برنده در منش پایان راه نخواهد بود و از این تیم‌ها در قالب منش حمایت‌هایی زیادی صورت می‌گیرد تا بتوانند به یک محصول قابل‌ارائه به بازار دست یابند.


نظر شما :