معاون تجاری‌سازی پارک‌ها و مراکز رشد جهاددانشگاهی:

اداره کل ورزش و جوان گلستان می‌تواند نقش مهمی در حمایت از کسب و کار جوانان ایفا کند

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۸:۳۱ کد : ۲۸۹۶۵ اخبار داخلی
تعداد بازدید:۱۷
معاون تجاری‌سازی پارک‌ها و مراکز رشد جهاددانشگاهی در دیدار با مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان می‌تواند نقش بسیار مهمی در حمایت از کسب و کار جوانان ایفا کند.
اداره کل ورزش و جوان گلستان می‌تواند نقش مهمی در حمایت از کسب و کار جوانان ایفا کند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان گلستان، مهندس حسین بختیاری در این دیدار اظهار کرد: همکاری بین جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان در استان گلستان بسیار خوب است و این استان به عنوان یکی از ۱۳ استان در طرح مرکز نوآوری و شتابدهی کسب و کارهای جوانان عملکرد بسیار خوبی دارد.

وی ادامه داد: با وجود این همکاری‌های بسیار، در اجرای این طرح مشکلی نداریم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

معاون تجاری‌سازی پارک‌ها و مراکز رشد جهاددانشگاهی افزود: جهاددانشگاهی ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف دارد که می‌توانیم در سایر حوزه‌های فعالیت در ورزش و جوانان استفاده گردد. همچنین در نگاه کشوری نیز جهاددانشگاهی دارای ظرفیت‌هایی است که در همین راستا در اختیار مرکز نوآوری  و شتابدهی جوانان استان گلستان قرار گرفته.


قاسمعلی برزمینی، مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان در این دیدار اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوان استان گلستان در این راستا آمادگی کامل دارد و اگر امکان بهره‌برداری از اعتبارات طرح ملی باشد عملکرد بسیار بهتری را شاهد خواهیم بود.

وی بیان کرد: طی هفته جاری تفاهم‌نامه‌ای بین جهاددانشگاهی استان و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان منعقد شد که می‌تواند موجب همکاری بیشتر و موثرتر در زمینه‌های مختلف شود.

کلید واژه ها: منش


نظر شما :