برگزاری نشست با پشتیبانان حوزه های مختلف طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی استان کرمانشاه

برگزاری نشست با پشتیبانان حوزه های مختلف طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی استان کرمانشاه

۱۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۸ کد : ۳۷۵۲ گزارشات
تعداد بازدید:۴۰۱
برگزاری نشست با پشتیبانان حوزه های مختلف طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی استان کرمانشاه

در این جلسه آقای دکتر سیامک آزادی معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه و مدیر اجرایی طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی استان کرمانشاه، ضمن ارایه گزارشی از روند آموزش و توانمندسازی افراد متقاضی در این طرح، از همه افراد جهت مشارکت ۱۰۰ درصدی در این طرح جهت افزایش توان مهارت متقاضیان دعوت به عمل آورد.

ایشان ضمن یادآوری موضوعات مختلف در
خصوص آموزش و اتصال به بازار از همگی این پشتیبانان در حوزه های مشترک درخواست کرد تا بصورت یک واحد، از تجربیات و توان عملی و فنی همدیگر استفاده نمایند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

این جلسه یک مهمان و سخنران افتخاری نیز داشت، جناب آقای مهندس سید غالمرضا حسینی رییس جهاد دانشگاهی واحد ایلام در این جلسه ضمن خرسندی از استقبال متقاضیان در استان کرمانشاه، از همه ی پشتیبانان به منظور کمک به این طرح و نیز استفاده از روش های جدید جهت آموزش و موضوع اتصال به بازار دعوت نمود.

ایشان در ادامه به اهمیت موضوع اشتغال و استفاده
از طرح نوین الگوی مشاغل خانگی استان کرمانشاه در استان اشاره نمود؛ و در مقایسه با سایر طرح های اشتغال زایی مانند طرح اشتغال فراگیر، مزایای طرح مشاغل خانگی و استفاده از توان جهاد دانشگاهی در ۹ استان کشور را فرصت مناسبی جهت تولید، اشتغال و کسب وکار در استان کرمانشاه ذکر نمود.

در ادامه با هماهنگی جناب آقای مهندس شهاب خوش خوی تمامی افراد حاضر در جلسه در گروه های جداگانه و بر اساس اولویتهای شناسایی شده در طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی، جهت هم افزایی دسته بندی شدند، و به صورت جداگانه با هر کدام از این گروه های ۱۴ گانه موضوعات مرتبط از سوی ایشان مطرح گردید. در پایان هم به سوالات مدعوین از سوی آقای دکتر آزادی پاسخ داده شد.

text to speech icon

کلید واژه ها: شست با پشتیبانان حوزه های مختلف طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی استان کرمانشاه


نظر شما :