به همت ستفا نمایشگاه صنایع خلاق و فرهنگی در تبریز برگزار ‌شد.

به همت ستفا نمایشگاه صنایع خلاق و فرهنگی در تبریز برگزار ‌شد.

۱۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۰ کد : ۳۷۵۳ گزارشات
تعداد بازدید:۴۲۷
نمایشگاه فناورهای و نوآرویهای صنایع خلاق و فرهنگی برای دومین سال پیاپی و به همت سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی(ستفا) و شعبه این سازمان در استان آذربایجان‌شرقی، هم‌زمان با ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در تبریز برگزار گردید.
به همت ستفا نمایشگاه صنایع خلاق و فرهنگی در تبریز برگزار ‌شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی: در این نمایشگاه که روزهای ۱۰ تا ۱۴ آبان ماه سال جاری و بصورت سالن صنایع خلاق و فرهنگی در قالب نمایشگاه ربع رشیدی در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار گردید، بیش از ۴۰ طرح در حوزه های صنایع خلاق و فرهنگی همچون انیمیشن، صنایع دستی، فین تک، گردشگری، طراحی و... توسط فناوران از سراسر کشور معرفی گردید که در نهایت طی داوری انجام شده از ۴ طرح به عنوان طرح برتر تقدیر شد.

این گزارش می افزاید با توجه به اینکه سازمان تجاری سازی فناروی در چندسال اخیر به عنوان یک سازمان پیشرو در حوزه تجاری سازی و توسعه صنایع خلاق و فرهنگی فعالیت می نماید که از دیگر فعالیت های این سازمان در این حوزه می توان به راه اندازی پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی در تهران، مراکز رشد هنرهای قرآنی تهران و صنایع فرهنگی در زنجان و همچنین چند مرکز نوآوری و شکوفایی در حوزه صنایع فرهنگی در شهرهای سنندج، شیراز و مشهد اشاره نمود.

از دیگر فعالیت های ستفا در حوزه صنایع فرهنگی می توان به برگزاری رویدادهای متعدد استارتاپی در این حوزه و تبدیل شده به مرجع تایید صلاحیت شرکت های خلاق از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اشاره نمود.

text to speech icon

کلید واژه ها: نمایشگاه صنایع خلاق و فرهنگی در تبریز


نظر شما :