مشاور وزیر ارتباطات پس از بازدید از شرکت‌های پارک علم و فناوری استان کرمانشاه: شگفت زده شدم!

۲۹ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۷:۰۰ کد : ۴۸۹۷۰ اخبار عمومی
تعداد بازدید:۱۱
مشاور وزیر ارتباطات و رییس پارک علم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) با اظهار شگفتی نسبت به ظرفیت بالای شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه، گفت: از مشاهده این حجم فعالیت و ظرفیت بالای شرکت های پارک کرمانشاه حقیقتا شگفت زده و متعجب شدم و قطعا این دستاوردها و ظرفیت های با ارزش را به وزیر گزارش کرده و پیگیر توسعه آن خواهیم بود.
مشاور وزیر ارتباطات پس از بازدید از شرکت‌های پارک علم  و فناوری استان کرمانشاه: شگفت زده شدم!

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه دکتر محمد جعفر صدیق دامغانی زاده امروز (29 شهریور) در بازدید از شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه با اشاره به قابلیت های بالای این شرکت‌ها، گفت: ظرفیت و قابلیت‌های این شرکت ها به حدی بالاست که با اندکی حمایت و تقویت، میتوانیم شاهد فروش محصولات آنها در سطح بازارهای ملی و بین المللی باشیم.

وی افزود: پتانسیل این شرکت ها به راحتی با شرکت‌های تهران و مشهد قابل رقابت است وهمین امر می طلبد که حمایت های جدی تری از آنها صورت گیرد.

مشاور وزیر ارتباطات گفت: به شخصه از فعالیت های با ارزش این شرکت ها و قابلیت های آنها شگفت زده و متعجب شدم و هم اکنون انگیزه مضاعفی برای پیگیری امورات آنها و توسعه فعالیت های پارک کرمانشاه در سطح وزارتخانه پیدا کرده‌ام.

دامغانی زاده در ادامه از کرمانشاه به عنوان هاب منطقه در بسیاری حوزه‌ها یاد کرد و افزود: کرمانشاه ذاتا موقعیت خاصی برای هاب شدن در منطقه غرب و حتی کشور عراق دارد و درصورت تقویت، این استان می تواند هم به شرکت های منطقه و هم به شرکت های کشورعراق در حوزه فناوری خدمات رسانی کند.

وی افزود: همچنین با تقویت پارک علم و فناوری این استان می توانیم الگوی ایجاد شرکت های مشترک میان جوانان ایرانی و عراقی را شکل دهیم و ایجاد این شرکت‌ها زمینه ساز توسعه فعالیت های بین المللی پارک خواهد بود.

رییس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) یادآور شد: برای توسعه این فعالیت‌های زیرساخت هایی مورد نیاز است که از جمله آنها آزمایشگاه "گیم و انیمیشن" است و در این زمینه تلاش خواهیم کرد موافقیت وزیر را جلب کرده و این آزمایشگاه را در جهاد دانشگاهی کرمانشاه راه اندازی کنیم

text to speech icon

نظر شما :