حضور موفق شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان پارک علم‌ و فناوری البرز در دو نمایشگاه تخصصی

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۲ کد : ۶۶۵۵ گزارشات
تعداد بازدید:۳۸۰
حضور فعال شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه‌های "نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران" و نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار کشور نتایج و دستاوردهای خوبی برای آن‌ها رقم زد.
حضور موفق شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان پارک علم‌ و فناوری البرز در دو نمایشگاه تخصصی

در این نمایشگاه بسیاری از شرکت های توانمند پارک علم و فناوری البرز شرکت کردند و در شرایط ایده آل این نمایشگاه به بازاریابی و فروش محصولات خود در راستای اقتصادی مقاومتی و مقابله با تحریم های خارجی اقدام نمودند.

جمشید ملک محمودی از شرکت توسعه گران الکترونیک رخش فعال در زمینه تولید بردهای الکتریکی و الکترونیکی به عنوان شرکت مستقر در پارک علم و فناوری البرز که در این نمایشگاه شرکت کرده بود درباره نتایج این نمایشگاه ها گفت: این نمایشگاه ها بسیار خوب بود و ما توانستیم با مخاطبان و مشتریان بسیاری وارد مذاکره شویم و به تفاهم برسیم.

دکتر غلامرضا طاهری پاک  مدیر عامل  شرکت آواژن پویش با زمینه فعالیت  فاکتور رشد EGF، طراحی فرایند کیتهای استخراج DNA، پلاسمید و استخراج از ژل و... در پایان نمایشگاه با اشاره به دستاوردهای این شرکت گفت: نمایشگاه تجهیزات ساخت داخل نمایشگاه خوبی بود و ما که در زمینه تولید محصولات بیولوژی مولکولی فعالیت می کنیم با مشتریان خوبی وارد مذاکره و تفاهم شدیم و توانستیم بیش از دویست میلیارد پیش فاکتور صادر کنیم.

دکتر هادی شبنم زاده از شرکت نور صنعت فردوس  با زمینه فعالیت تجهیزات آزمایشگاهی کشاورزی، عمران و زیستی نیز با اشاره به اینکه "نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران"  بسیار برای محصولات داخلی خوب بود گفت: در این نمایشگاه موفق  بیش از ۸۰ میلیارد تومان پیش فاکتور برای مشتریان صادر شد که امیدواریم نتایج بسیار خوبی برای محصولات و تولیدات ما داشته باشد.

وی با اشاره به حمایت دولتی از این نمایشگاه گفت: مشوق های دولتی و کیفیت خوب محصولات داخلی موجب رغبت به بازار داخلی و تولیدات دانش بنیان داخلی شده است.

کامبیز جلایریان نیز از شرکت تکین سامانه پیشگامان کاوش که در زمینه سامانه(ایستگاه) واقعیت مجازی مانند شبیه سازهای رانندگی، بولینگ و ...فعال است نیز گفت: موفق شدیم با همکاری وزارت علوم و سرمایه گذار قرارداد بسیار خوبی را به میلغ ۵۰۰ میلیون تومان را به امضا برسانیم.

قدرت الله رئیسی از شرکت ژال تجهیز عضو پارک علم و فناوری البرز ، فعال در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات و قطعات آزمایشگاهی - پزشکی نیز با اشاره به تولید ۲۴ قلم محصول و دستگاه توسط این شرکت گفت: بیش از ۱۲ میلیارد تومان در این نمایشگاه پیش فاکتور صادر کردیم.

مهندس سیدعلی سجادی فراهانی  نیز از شرکت درسابه ساز  که در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی داروسازی نفت، گاز و پتروشیمی،&#۸۲۰۴; پزشکی و زیستی (تولید اتاق تمیز پرتابل، پایلوت رآکتورهای پرتابل و ...) فعالیت دارد ، نیز گفت: شش محصول ثابت داریم و این نمایشگاه به فروش ما کمک خوبی می کند و توانستیم ۱۵ میلیارد تومان پیش فاکتور صادر کنیم.

صفی الله اکبری افلاکی از شرکت پلاسما پژوه پارس نیز که در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های پوشش دهی پلاسمایی با نیتروژن برای بخش های مختلف صنعتی، نظامی، نیروگاهی و پلاسمایی فعال است گفت: موفق شدیم در این نمایشگاه بیش از دو میلیارد تومان پیش فاکتور صادر کنیم.

پارک علم و فناوری البرز هدایت و توسعه شرکت های دانش بنیان و فناور را در استان البرز برعهده گرفته و در حال حاضر بیش از ۱۳۰ شرکت را تحت پوشش و حمایت قرار داده است و با حضور در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازارکشور از جدیدترین محصولات و فناوری شرکت های خود رونمایی کرد و این در حالی است که بیش از ۵۰ درصد شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری محصولات خود را به بازار ارائه کرده اند و کاملا موفق هستند.

گفتنی است نوزدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار ایران و نمایشگاه تجهیزات ساخت داخل با شعار"پژوهش هدفمند، فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی"  برگزار گردید و دستاورد های شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری پ البرز با استقبال خوب و بی نظیر بازدیدکنندگان و خریداران مواجه گشت.
 

text to speech icon

کلید واژه ها: شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان پارک علم‌ و فناوری البرز


نظر شما :